Sun, 21 September 2014

Biorezonans ile sigarayı bırakma

Sigara için birçok şey söyleyebiliriz. Sigara insanlık için bir ortaçağ karanlığıdır. Beyin tümörü, beyin kanaması, kanser, cildin erken yaşlanması, cinsel isteksizlik ve benzeri onlarca hastalığa açılan bir kapıdır. Kısacası sigara bilinçli bir intihardır. Uluslararası sağlık örgütlerinin ortaya koyduğu veriler ile bu gerçek defalarca ispatlanmıştır. Her sigarada yaşayabileceğiniz 12 dakikayı daha yok etmektesiniz.

Sigara Bırakma

Sigara ile mücadelenin günümüzde birçok yöntemi vardır. Bitkisel ilaçlar, nikotin bantları gibi ama Biorezonans bu yöntemlerin içinde farklı bir yere sahiptir. Biorezonans tek seansta sizi kesin sonuca ulaştıracaktır. Biorezonans size sigarasız bir dünya sunarak sigaranın verdiği maddi, manevi zararlardan kurtulmanız ve sigaraya son demeniz için kesin bir yöntemdir. Peki, Biorezosinans nedir?

Biorezonans kısaca, vücudumuzdaki hücre, doku, ve organların yaydığı elektro manyetik frekansları tesbit etme, bunları sağlıklı ve hastalık yapıcı olarak ayırma ve bu frekansları düzenleyerek vücuda geri verme esasına dayanan bir terapi sistemidir.  Biorezonans ile cam, ahşap ve  plastik hariç tüm maddelerin elektromanyetik frekans kalıplarını elde etme olanağı vardır. Sigara bırakma seansında ise nikotinin frekans kalıbı elde edilerek terapide kullanılır. Tüm bu işlemler, kuantum fiziğinden yararlanan ve bilgisayarlı bir cihaz olan biorezonans cihazları yardımıyla yapılır.

 

Biorezonans ile yapılan sigara bırakma terapisi ağrısızdır. Yan etkisi yoktur. Seans sırasında kişiler hiç bir şey duymazlar. Biorezonans yöntemi gelişmiş ülkelerde 20 yılı aşkın bir süredir uygulanmaktadır. Başta Almanya olmak üzere birçok ülkede sigorta sistemleri biorezonans terapileri için ödeme yapmaktadır.

 

Sigarayı bırakmak daha uzun yaşama şansınızı büyük ölçüde artırmak için yapabileceğiniz tek şeydir. Vücudunuz bir kez sigaradan kurtuldu mu, yıllarca sigara içmenin verdiği zararı 20 dakika içinde gidermeye başlar. Sigarayı bırakıp vücudunuzun sağlığını yeniden kazanmaya başlamasını sağlayın!

 

 

Hayatınızda yapacağınız en önemli şeyi hayal edin! Sigarayı bıraktığınızı, kendinizi mükemmel hissettiğinizi ve sigaraya harcadığınız o paraların artık cebinizde durduğunu hayal edin!

 

Kanser, kalp ve akciğer hastası olma riskinizi önemli ölçüde azaltın!

 

Sigarayı bırakıp, çevrenizdekilerin sigara dumanınızı solumalarını engelleyerek sevdiklerinizin sağlığını koruyun!

 

Sağlıklı bir hamilelik ve bebek ihtimalinizi artırın!

 

Nefes alış kapasitenizi ve genel formunuzu artırın!

 

Yiyeceklerin tadına daha iyi varın!

 

Saçınızda, derinizde ve elbiselerinizdeki sigara kokusundan kurtulun!

Sağlıklı parlak cildinizle, dişlerinizle daha çekici olun!

Kimseyi sigara dumanınızla rahatsız etmeyerek, kamusal alanlarda daha güvenli ve rahat olun!

Arkadaşlarınızı artırın!Sigara içmek karşı cins arkadaşlarınız için itici bir sebep olacaktır.Sigarayı bırakınca artan cazibeniz karşısında şaşırabilirsiniz.

Temiz ve etkileyici, nikotin kokusu ve lekeleri olmayan bir eve sahip olun!

 

Bir kez sigaradan kurtuldunuz mu, geriye bakacak ve bu alışkanlık uğruna harcamış olduğunuz bütün o zaman, para ve insan enerjisine inanamayacaksınız.

 

Ayrıca Biorezonans ile kilo almadan, hiçbir yan etkisi olmayan ve sigarayı bırakma süresince sinirlenme durumu ve benzeri duygusal değişimleri yaşamadan güvenli bir şekilde sigara son diyebileceksiniz.

Paylaş :

Twitter Delicious Facebook Digg Stumbleupon Favorites More

 
 
Eylül 2014
Pts Sal Çar Per Cum Cts Paz
« Eki    
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930  
 

Arşivler